רישום חברים תשפ"ב

(להורדת ההודעה כקובץ להדפסה לחצו כאן)

"ברכנו אבינו כולנו כאחד, יחד באור פניך" (מתוך תפילת העמידה)

תושבי השכונה היקרים!

ימי הדין ימים מיוחדים הם. נוהגים בהם מנהגי יראה וכובד ראש, אך מצד שני גם מנהגי שמחה ויום טוב. היראה מקורה בכך שכל העולם ניצב בפני דין, ואך טבעי שהעומד לפני משפטו יחוש בחרדה. מצד שני מובטחים כלל ישראל שיהיו זכאים בדין, ומכאן היא שמחתם. חכמינו גילו לנו שהעמידה לפני האלוקים כציבור, כעם אחד ומאוחד, סגולה של שמחה וברכה יש בה!

השנה נעמוד כולנו יחד, תושבי השכונה, בתפילה משותפת בימי הרחמים הבאים עלינו לטובה. התפילות יערכו בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

אחזקת בית הכנסת והפעילות בו ממומנים מדמי החבר ומתרומות. אנו מזמינים אתכם להיות שותפים בתמיכה במקום מכובד ומאחד זה, המהווה את לב שכונתנו. ניתן גם לתרום בקופה המצויה בבית הכנסת.

הרשמה לחברות תתקיים בתאריכם, א'-כ"ב באלול (9/8-30/8) בתאום מראש בשיחה או בהודעה

 ישראל – 054-586-2470 או יחזקאל – 052-455-9576

כמו כן, ניתן לבצע העברה בנקאית:

בנק לאומי, מספר סניף 816 , כיכר רבין, תל-אביב, מספר חשבון:  632124/45 , המוטב:  "בית כנסת מגורים" לצורך הנפקת קבלה ורישום המקומות, יש להמציא לאחד מאנשי הועד, אסמכתא של ההעברה, או לשולחה אל- chezy.chen@gmail.com

כמו בשנים שעברו, דמי חבר נקבעו על סך של 500 ש"ח ליחיד ו-1,000 ש"ח למשפחה.

לתשומת ליבכם – התפילות תתקיימנה באולם התחתון ובכניסה של בית הכנסת. מספר המקומות מוגבל מאוד, לפיכך הנכם מתבקשים להקדים ולהירשם כדי להבטיח את מקומכם. לא נוכל להבטיח שמירת מקום למי שלא יירשם מבעוד מועד.

זמני התפילות והפעילויות בבית הכנסת יפורסמו על לוח המודעות, בתפוצה בדואר האלקטרוני ובאתר.

להרשמה לתפוצה, אנא שלחו את כתובת המייל שלכם ל- megurimtelaviv@gmail.com.

אנו מאחלים לכל ציבור המתפללים שנה טובה, שנה בה תתגשמנה כל משאלות ליבכם לטובה.

בברכה,
ועד בית הכנסת